Loading


BANIE MAZ. Dożynki gminne odbyły się w minioną niedzielę w Baniach Mazurskich. Na scenie można było zobaczyć występy zespołów Polne Maki z Dołubowa, Krys ze Szczytna, Ocean Życia z Suwałk, kabaret Zza Lasu z Żytkiem, chór Sursum Corda z Żabina czy Barwy Jesieni z Budr. Na stadionie odbywały się konkursy. Było można spróbować swoich sił np. we wbijaniu gwoździ, ciągnięciu samochodu, przewracaniu opony czy rzucie gumowcem. Odbyły się konkursy na najładniejszy wieniec, najładniejsze stoisko i najsmaczniejszy chleb. Narodzono też zwycięzców wakacyjnego konkursu na najładniejszą posesję. Niestety, wieczorną zabawę popsuła się pogoda. O zmierzchu zaczęło bowiem padać.

wyniki konkursu na najładniejszy wieniec
  1. sołectwo Grodzisko
  2. sołectwo Banie Mazurskie
  3. sołectwo Mieduniszki Małe

wyniki konkursu na najładniejsze stoisko
  1. sołectwo Banie Mazurskie
  2. sołectwo Grodzisko
  3. sołectwo Lisy

wyniki konkursu na najsmaczniejszy chleb
  1. sołectwo Banie Mazurskie
  2. sołectwo Lisy
  3. sołectwo Surminy

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie