Loading


GMINA BANIE MAZ. 13 września kilka minut przed godz. 10 gołdapscy policjanci otrzymali informację, że na drodze z Bań Mazurskich w kierunku Żabina opel zjechał do przydrożnego rowu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący tego auta jest pod działaniem alkoholu oraz że uniemożliwił mu dalszą jazdę.

Na miejscu policjanci ustalili, że oplem vectrą kierował 48-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile.

Co więcej, mężczyzna był już karany w przeszłości za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co stracił prawo jazdy. Teraz 48-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie