Loading


LISY. 4 września na uroczystym apelu społeczność naszej szkoły powitała nowy rok szkolny 2017/2018. Reforma oświaty spowodowała, że ten rok przywitaliśmy w wyjątkowo licznym gronie zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Uroczystość, zgodnie z naszą tradycją, rozpoczęła się od wniesienia pocztu flagowego, odśpiewania hymnu i uroczystego zameldowania przez przewodniczącą samorządu szkolnego gotowości uczniów do pracy w nowym roku szkolnym.

Następnie zabrał głos dyrektor szkoły Bogdan Chomyn, który powitał zgromadzoną młodzież, rodziców i nauczycieli. Szczególnie serdecznie powitał pierwszoklasistów i wyjątkowo liczną grupę przedszkolaków. Dyrektor przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli oraz krótko przypomniał dokonania i osiągnięcia szkoły w ubiegłym roku. Podziękował także sponsorom, dzięki którym szkoła w tym roku wzbogaci się o nowe pomoce multimedialne i dodatkowe wyposażenie sali komputerowej. Na koniec dyrektor szkoły złożył życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, a nauczycielom satysfakcji z pracy.

Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem naszego szkolnego hymnu pt. "Gospodarze". Dalsza część uroczystości przebiegała już w klasach, gdzie młodzież z radością witała koleżanki i kolegów oraz swoich wychowawców.

Dorota Derkowska

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!