Loading


WIDGIRY. W sobotę, 5 sierpnia na placu przy świetlicy wiejskiej w Widgirach odbył się coroczny festyn rodzinny. Program imprezy był taki, że każdy uczestnik mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Imprezę rozpoczął towarzyski mecz piłki nożnej. Rywalizowały sołectwa Żabin i Widgiry. Zawodników dopingowała zgromadzona publiczność. Po meczu zawodnikom wręczono nagrody, ufundowane przez sołtysa. W trakcie trwania drużynowej rywalizacji, w drugiej części boiska przeprowadzono liczne gry, zabawy i konkursy dla dzieci. Rozbawione maluszki, bez względu na wiek chętnie uczestniczyły w zabawach. Dobra pogoda, miła atmosfera i zaangażowanie mieszkańców miały ogromny wpływ na udaną imprezę. Około godz. 19:00 rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych. W organizację festynu włączyło się również nowo powstałe stowarzyszenie Aktywna Widgóra, zapewniając słodki poczęstunek dla uczestników zabawy.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie