Loading


BANIE MAZ. Z 28 na 29 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyła się kolejna „Nocka w bibliotece”, w której wzięło udział 25 osób.

Spotkanie rozpoczęło się około godziny 20.15 wspólnym graniem w gry planszowe. Ksiądz Andrzej Domański, proboszcz parafii w Żabinie, chętnie przyjął zaproszenie na wieczorne spotkanie. Każdy mógł nacieszyć się grami, których ilość i różnorodność przerosła najśmielsze oczekiwania. Nawet ci stawiający pierwsze kroki w świecie planszówek mogli znaleźć coś dla siebie. Po wyczerpującej zdrowej rywalizacji, przyszła pora na posiłek w postaci pizzy od pana Karola Szablak z miejscowej piekarni. W późnych godzinach nocnych odbył się seans filmowy, który trwał do białego rana. W czasie emisji filmów tylko nieliczni postanowili pójść spać. Większość dzieci i młodzieży nawet nie myślała o spaniu. W późnych godzinach nocnych organizowali sobie różne gry towarzyskie, integrujące całą grupę. Uczestnicy spotkania byli zorganizowaną grupą i już około godz. 6.00 byli spakowani i czekali na rodziców.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie