Loading


BANIE MAZ. 15 lipca w Baniach Mazurskich odbyła się impreza pn. "Disco Polo Show". Występujący na scenie artyści wykonali największe przeboje gwiazd muzyki disco polo, młodszych i starszych. Swoim występem potwierdzili to, co wiemy od zawsze: disco polo to muzyka dla wszystkich. Ten gatunek można lubić lub nie, ale trudno nie zauważyć, że od kilku lat jest znowu bardzo popularny.

Muzyczne widowisko przyciągnęło wielu fanów prostych i popularnych melodii nadających się do zanucenia. Nie brakowało także osób chętnych do tańca. W sobotnią noc fanów muzyki disco polo było wielu więcej niż w poprzednim roku, a sukces frekwencyjny zadziwił samych organizatorów. Pogoda i publiczność nie zawiodły. Fani śpiewali wraz z wykonawcami swoje ulubione piosenki, klaskali, bujali się w tańcu, tworząc wężyki oraz wirujące koła. Szalona zabawa trwała kilka godzin.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie