Loading


LISY, BANIE MAZ. 23 czerwca młodzież oraz dzieci po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się w szkołach, by wspólnie świętować jego zakończenie. We wspomnianych uroczystościach miał przyjemność uczestniczyć również wójt gminy Banie Mazurskie Łukasz Kuliś, który zjawił się w Zespole Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich oraz Szkole Podstawowej w Lisach.

Wójt gminy skierował słowa uznania w stronę uczniów z najlepszymi wynikami w nauce ze szkół podstawowych oraz gimnazjum i wręczył im cenne upominki. W ten sposób wyróżniony został również uczeń, który najlepiej spisał się na tegorocznym egzaminie gimnazjalnym i zdobył największą ilość punktów.

Wszystkim uczennicom i uczniom gratulujemy wyników w nauce oraz życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.

Urząd Gminy w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie