Loading


KIERZKI. 1 lipca mieszkańcy sołectwa Kierzki bawili się na festynie rodzinnym, który zorganizowano na placu przy świetlicy wiejskiej w Kierzkach. Organizatorzy zadbali o rodzinne konkurencje sportowo-rekreacyjne, w których uczestnicy wykazali się nie tylko doskonałą sprawnością fizyczną, ale też znakomitym poczuciem humoru. Tego dnia dobrej zabawy nie zepsuł nawet deszcz, który od początku towarzyszył festynowi. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i organizację czwartego już festynu rodzinnego „Kierunek Kierzki”. Słowa podziękowania kierujemy również do mieszkańców, którzy pomimo złej pogody zdecydowali się na wspólne spędzenie czasu, tworząc niepowtarzalną atmosferę pikniku. Organizatorami imprezy byli: GOKiP oraz sołtys sołectwa Kierzki.

GOKiP Banie Mazurskie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie