Loading


BANIE MAZ. 6 lipca w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich miała miejsce uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym dniu mieliśmy zaszczyt wyróżnić 2 pary małżeńskie: Marię i Ireneusza Olbrysiów oraz Bogusławę i Jana Orzełów. Jubilaci zostali uhonorowani medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez prezydenta RP.

Tak długoletnie trwanie w związku małżeńskim jest wspaniałym owocem wzajemnej miłości, wierności, zrozumienia i szacunku wobec siebie, a jednocześnie doskonałym przykładem dla młodego pokolenia, które ma zaszczyt i możliwość czerpania wzorców z wyróżnionych dzisiejszego dnia par.

UG w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie