Loading


BANIE MAZ. 28 kwietnia odbył się w naszej szkole apel upamiętniający 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klasy IIa gimnazjum zaprezentowali lekcję historii. Przekazane treści dotyczyły genezy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz uchwalenia pierwszej w Europie konstytucji. Usłyszeliśmy przepięknie zaprezentowane przez uczniów klasy IVb szkoły podstawowej wiersze. Ukoronowaniem apelu stał się polonez do melodii "Pożegnanie ojczyzny" Ogińskiego zaprezentowany przez uczniów klas IIa i I gimnazjum.

Zespół Placówek Oświatowych
w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie