Loading


BANIE MAZ. 3 maja na terenie kompleksu "Moje Boisko Orlik 2012" w Baniach Mazurskich odbyła się kolejna impreza skierowana do dzieci. Tego dnia trenerzy gołdapskiej filii "Akademii 2012” należącej do byłego reprezentanta Polski Wojciecha Kowalewskiego, przeprowadzili trening pokazowy piłki nożnej dla dzieci z roczników 2009-2011. Następnie odbyły się dwa turnieje piłki nożnej dla dzieci.

W pierwszym dla dzieci z roczników 2005-2008 wystąpiły drużyny: Akademia 2012 filia Gołdap I, Orlik Budry/Pozezdrze, Akademia 2012 filia Gołdap II, Sekcja Piłki Nożnej Klubu Sportowego Jaćwing Banie Mazurskie. W drugim dla młodzieży z roczników 2001-2004 udział wzięły następujące zespoły: Sekcja Piłki Nożnej Klubu Sportowego Jaćwing Banie Mazurskie, Orlik Pozezdrze, Orlik Budry. Po zakończeniu zmagań piłkarskich każdy z uczestników otrzymał słodki upominek od organizatorów.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie