Loading


BANIE MAZ. 1 maja na terenie kompleksu Moje Boisko Orlik 2012 animatorzy obiektu zorganizowali IV Piknik Rodzinny, w skład którego wchodziła rywalizacja w: piłkę nożną (strzały na małe bramki), piłkę koszykową (rzuty do kosza) oraz piłkę siatkową (przebijanie piłki przez siatkę - na celność).

W poszczególnych konkurencjach mogła wystąpić drużyna, w skład której wchodziło dziecko plus rodzic (lub opiekun). Warto zaznaczyć, iż w pikniku wzięły udział osoby nie tylko z gminy Banie Mazurskie, lecz także z Warszawy i Bartoszyc.

Klasyfikacja końcowa:
  1. Dariusz Dąbek i Marcel Dąbek
  2. Robert Kamiński i Wiktor Kamiński
  3. Krystian Wołąziewicz i Michał Wołąziewicz
  4. Marek Olbryś i Szymon Olbryś
  5. Artur Sztuk i Bartosz Sztuk
  6. Anna Paszko i Fabian Paszko
  7. Renata Dąbek i Oliwia Dąbek

Po zakończeniu zmagań sportowych każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczył Zbigniew Świerzbin.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie