Loading


Uwaga! Mamy dziś problemy z redakcyjną skrzynką redakcja@goldap.info. Interweniujemy, Prosimy o wysyłanie poczty na nasz drugi adres goldap.info@gmail.com. Za utrudnienia przepraszamy.BANIE MAZ. 1 maja na terenie kompleksu Moje Boisko Orlik 2012 animatorzy obiektu zorganizowali IV Piknik Rodzinny, w skład którego wchodziła rywalizacja w: piłkę nożną (strzały na małe bramki), piłkę koszykową (rzuty do kosza) oraz piłkę siatkową (przebijanie piłki przez siatkę - na celność).

W poszczególnych konkurencjach mogła wystąpić drużyna, w skład której wchodziło dziecko plus rodzic (lub opiekun). Warto zaznaczyć, iż w pikniku wzięły udział osoby nie tylko z gminy Banie Mazurskie, lecz także z Warszawy i Bartoszyc.

Klasyfikacja końcowa:
  1. Dariusz Dąbek i Marcel Dąbek
  2. Robert Kamiński i Wiktor Kamiński
  3. Krystian Wołąziewicz i Michał Wołąziewicz
  4. Marek Olbryś i Szymon Olbryś
  5. Artur Sztuk i Bartosz Sztuk
  6. Anna Paszko i Fabian Paszko
  7. Renata Dąbek i Oliwia Dąbek

Po zakończeniu zmagań sportowych każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczył Zbigniew Świerzbin.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin. Komentarze sprzeczne z regulaminem nie będą publikowane lub będą usuwane.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

Kod antyspamowy
Odśwież

logowanie