Loading


BANIE MAZ. W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, 28 kwietnia Gminą Bibliotekę Publiczną w Baniach Mazurskich odwiedzili uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej w Baniach Mazurskich. Zaproszenie do głośnego czytania przyjęli wójt Łukasz Kuliś i sekretarz gminy Irena Łobacz.

Nasi goście przeczytali baśń Lucyny Krzemienieckiej pt. "O wiośnie w lesie i o wiewiórki ważnym interesie" i opowiadanie Jujj Wieslander pt. "Mama Mu na rybach". Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania przez gości, związane z tematem bajek. Na koniec uczniowie gromkimi brawami podziękowali wójtowi i sekretarz za mile spędzony czas w bibliotece. (BP w Baniach Maz.)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie