Loading


GMINA BANIE MAZ. Policjanci niemal każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

W środę wcześnie rano policjanci prewencji udali się do jednego z domów na terenie gminy Banie Mazurskie. Z informacji, jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że może tam przebywać poszukiwany mężczyzna. W lokalu u rodziny policjanci zastali 25-latka. Po sprawdzeniu młodego mężczyzny w systemie informatycznym okazało się, że jest on poszukiwany przez olecki sąd do odbycia kary za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Trafił on już do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną mu wcześniej karę.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie