Loading


GOŁDAP. . W niedzielne, słoneczne popołudnie w auli GOKiP odbył się II Festiwal Piosenki Papieskiej „Nutka do nieba w hołdzie Janowi Pawłowi II”. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, artyści oraz licznie przybyli mieszkańcy. Na scenie wystąpiły zespoły oraz chóry z Bań Mazurskich, Żabina, Lis i Gołdapi, reprezentujące placówki oświatowe, ośrodki kultury i parafie.

Jan Paweł II chętnie spotykał się z ludźmi i poświęcał im dużo uwagi. Jego poczucie humoru i serdeczność, z jaką odnosił się do ludzi, były inspiracją do organizacji takich festiwali. W założeniu organizatorów głównym celem festiwalu jest pogłębianie znajomości twórczości Jana Pawła II, jego nauczania, a także promocja i integracja zespołów artystycznych z różnych środowisk.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tegorocznego festiwalu: opiekunom, którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie zespołów oraz uczestnikom za wspaniałe występy. Słowa podziękowania kierujemy także do mieszkańców, którzy jak zwykle nie zawiedli i swoją obecnością stworzyli wspaniały klimat imprezy.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie