Loading

GOŁDAP. . W niedzielne, słoneczne popołudnie w auli GOKiP odbył się II Festiwal Piosenki Papieskiej „Nutka do nieba w hołdzie Janowi Pawłowi II”. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, artyści oraz licznie przybyli mieszkańcy. Na scenie wystąpiły zespoły oraz chóry z Bań Mazurskich, Żabina, Lis i Gołdapi, reprezentujące placówki oświatowe, ośrodki kultury i parafie.

Jan Paweł II chętnie spotykał się z ludźmi i poświęcał im dużo uwagi. Jego poczucie humoru i serdeczność, z jaką odnosił się do ludzi, były inspiracją do organizacji takich festiwali. W założeniu organizatorów głównym celem festiwalu jest pogłębianie znajomości twórczości Jana Pawła II, jego nauczania, a także promocja i integracja zespołów artystycznych z różnych środowisk.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tegorocznego festiwalu: opiekunom, którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie zespołów oraz uczestnikom za wspaniałe występy. Słowa podziękowania kierujemy także do mieszkańców, którzy jak zwykle nie zawiedli i swoją obecnością stworzyli wspaniały klimat imprezy.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

 

logowanie