Loading


BANIE MAZ. 17 marca na kolejnym spotkaniu zebrał się dyskusyjny klub książki, który działa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich. Klubowiczki rozmawiały o książce Beaty Andrzejczuk pt. "Pamiętnik nastolatki" część 7.

Beata Andrzejczuk jest autorką kilkudziesięciu opowiadań dla dorosłych i dzieci publikowanych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Austrii, Australii, na Białorusi, a także autorką bajek dla dzieci z dysleksją.

Uczestniczki spotkania już dawno podczas dyskusji o książce nie mówiły jednym głosem. Stwierdziły, że jest to mądra i pouczająca pozycja, którą można czytać w każdym wieku i nigdy się nie znudzi. "Pamiętnik nastolatki" część 7 to już kolejna część, niestety ostatnia. W książce tej losy głównych bohaterów stają się jasne. Natalia i Maksym wyjaśniają sobie wszelkie nieporozumienia, przez co ich losy szczęśliwie się łączą. Związek Natalii i Maksyma mimo wielu zawirowań jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności na swojej drodze. Książka warta jest polecenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie