Loading

BANIE MAZ. 17 marca na kolejnym spotkaniu zebrał się dyskusyjny klub książki, który działa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich. Klubowiczki rozmawiały o książce Beaty Andrzejczuk pt. "Pamiętnik nastolatki" część 7.

Beata Andrzejczuk jest autorką kilkudziesięciu opowiadań dla dorosłych i dzieci publikowanych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Austrii, Australii, na Białorusi, a także autorką bajek dla dzieci z dysleksją.

Uczestniczki spotkania już dawno podczas dyskusji o książce nie mówiły jednym głosem. Stwierdziły, że jest to mądra i pouczająca pozycja, którą można czytać w każdym wieku i nigdy się nie znudzi. "Pamiętnik nastolatki" część 7 to już kolejna część, niestety ostatnia. W książce tej losy głównych bohaterów stają się jasne. Natalia i Maksym wyjaśniają sobie wszelkie nieporozumienia, przez co ich losy szczęśliwie się łączą. Związek Natalii i Maksyma mimo wielu zawirowań jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności na swojej drodze. Książka warta jest polecenia.

 

 

 

logowanie