Loading


OLECKO. W Olecku odbyło się dziś spotkanie hodowców bydła mlecznego. Zorganizował je Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie oraz olsztyńskim oddziałem Warmińsko-Mazurskiego Związku Hodowców Bydła Mlecznego.

W gronie czołowych hodowców i producentów mleka (ocena wyników za 2016 rok) znaleźli się rolnicy z gminy Banie Mazurskie. Najlepsza piątka to: Józef Bombała, Józef Kina, Krzysztof Mirosław Żelaźniak, Jan Tereszko oraz Stefan Sereda. Na spotkaniu pojawił się wójt gminy Banie Mazurskie Łukasz Kuliś wraz z kierownikiem referatu organizacyjnego UG Katarzyną Engelbardt. Dla wyróżnionych rolników przygotowano ryngrafy z gratulacjami oraz cenne upominki. Obecnością na uroczystości wręczenia nagród zaszczycił tylko jeden z rolników, stąd też reszta z wyróżnionych hodowców nagrody z rąk wójta gminy otrzyma w innym terminie.

Urząd Gminy w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie