Loading


BANIE MAZ. We wtorkowe popołudnie 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbył się niezapomniany koncert z okazji Dnia Kobiet. Salę widowiskową wypełniły głównie panie, dla których w tym dniu artyści przygotowali wspaniałe występy. Zebranych gości przywitała dyrektor GOKiP Beata Budzińska, która po krótkim przemówieniu zaprosiła na scenę uczestniczącego w koncercie wójta gminy Łukasza Kulisia. Złożył on paniom serdeczne życzenia, a na ręce dyrektora ośrodka przekazał dla wszystkich uczestniczących w uroczystości pań wspaniały tort. Kolejną niespodziankę przygotował zastępca przewodniczącego rady gminy Jan Gwóźdź, który paniom wręczył róże osłodzone pączkami od Karola Szablaka. Dla zgromadzonej publiczności na scenie wystąpiły zespoły z: Budr „Barwy Jesieni”, Bań Mazurskich „Spod Tablicy” oraz męski, nowo powstały kabaret "Na drugą nóżkę”. Muzyczną niespodziankę wykonał gościnnie Bogdan z Gołdapi. Jako organizatorzy musimy przyznać, że pełna sala oraz uśmiechy i oklaski obecnej na koncercie publiczności są dla nas najlepszym podziękowaniem. Świadczą o tym, że warto było przygotować to wydarzenie, by tak radośnie spędzić święto wszystkich pań w GOKiP.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie