Loading


BANIE MAZ. 24 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu książki dla młodzieży. Klubowiczki rozmawiały o książce Rachel Renee Russell pt. „Dzienniki Nikki. Nikki podrywaczka".

To pełne humoru opowiadanie, napisane w formie pamiętnika. Czytelniczki chętnie rozmawiały o przedstawionych problemach nastolatki, Nikki - głównej bohaterki, która bardzo emocjonalnie podchodzi do wszystkiego, a jej sercowe zakręty dodają tylko uroku tej lekturze i sprawiają, że jeszcze z większym zainteresowaniem nastolatki sięgają po tą książkę. Od czasu do czasu napotkamy także na ilustracje, które bardzo fajnie zobrazowują przeczytany przed chwilką fragment. Książka jest warta polecenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie