BANIE MAZ. W poniedziałek policjanci otrzymali anonimową informację o tym, że na terenie gminy Banie Mazurskie kierowca busa dowożącego dzieci do szkół może kierować autem będąc pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze patrolujący w tym czasie teren gminy natychmiast podjęli czynności w celu zatrzymania auta. Zauważyli je zaparkowane pod Urzędem Gminy. W urzędzie też zastali mężczyznę, który miał prowadzić wcześniej auto. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości Bogdana K. okazało się, że wcześniej spożywał on alkohol. W chwili badania miał go 0,27 promila (z tendencją spadkową w kolejnym badaniu) .

Mieszkaniec gminy Banie Mazurskie stanie teraz przed sądem. Będzie odpowiadał za jazdę oraz za wykonywanie czynności służbowych w stanie po użyciu alkoholu.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.