BANIE MAZ. Koło Gospodyń Wiejskich w Baniach Mazurskich zorganizowało w minioną niedzielę w GOKiP wieczór walentynkowy.

WRÓBEL. We Wróblu otwarto dziś pierwszy w powiecie gołdapskim dzienny klub Senior +. To inwestycja gminy Banie Mazurskie.

BANIE MAZ. 8 lutego Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich rozmawiał o książce Jacka Dahnela „Matka Makryna”.

BANIE MAZ. Policja w Gołdapi informuje, że odnalazła się poszukiwana od wczoraj Anna H. Jest cała, nic jej się nie stało. Funkcjonariusze dziękują wszystkim za informacje, które pomogły w jej odnalezieniu.

BANIE MAZ. 27-letnia *** z Bań Mazurskich wczoraj (02.02.2019) około godz. 18:00 wyszła z domu i od tej pory nie wróciła ani nie kontaktowała się z rodziną. Kobiety poszukują policjanci, którzy proszą o informacje od każdego, kto wie coś na temat zaginionej.

BANIE MAZ. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich zaprasza do udziału w wyjazdowych warsztatach plastycznych.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Romualda Brzozowskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 5 stycznia około południa w Baniach Mazurskich i Mieduniszkach Małych. Od tamtego czasu nikt go nie widział ani nie nawiązał on z nikim kontaktu.

BANIE MAZ. Gminny Ośrodek kultury i Promocji w Baniach Mazurskich rozstrzygnął konkursu na najpiękniejszą dekorację świąteczną domów i posesji.

BANIE MAZ. 10 styczna odbyło się kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu książki dla dorosłych. Rozmawiano o książce Janusza Głowackiego "Good night, Dżerzi".

KĘTRZYN/BANIE MAZ. Wczoraj w Komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego ze służby po 22 latach ppłk. SG Pawła Pawlicy, komendanta Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich.

BANIE MAZ. Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich zaprasza dzieci i młodzież na różne zajęcia i wydarzenia, jakie planowane są w okresie ferii zimowych.

BANIE MAZ. Sześć par z gminy Banie Mazurskie otrzymało 11 stycznia Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. Wręczył je wójt gminy Łukasz Kuliś.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Romualda Brzozowskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 5 stycznia około południa w Baniach Mazurskich i Mieduniszkach Małych. Od tamtego czasu nikt go nie widział ani nie nawiązał on z nikim kontaktu.

BANIE MAZ. "Wyznaję" to jedna z książek napisanych przez Jaume Cabre. O tej książce rozmawialiśmy w grudniu na spotkaniu dyskusyjnego klubu książki.

BANIE MAZ. Przedstawiamy wyniki konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy, który zorganizowany został przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Baniach Mazurskich.

BANIE MAZ. W Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbyła się wczoraj ostatnia w tym roku akcja krwiodawcza, organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Surminach.

BANIE MAZ. 3 grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich zaprosiła na sztukę „Pierwsza młodość” Christiana Giudicelliego, którą zaprezentowali olsztyńscy aktorzy: Joanna Fertacz i Irena Telesz-Burczyk.

BANIE MAZ. 12 grudnia o godz. 11:00 Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnego ubierania choinki.

BANIE MAZ. Ochotnicza Straż Pożarna Surminach zaprasza na akcję krwiodawcza. Odbędzie się ona 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

BANIE MAZ. "On, ty i ja - razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego" - taka jest nazwa projektu realizowanego wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Komendę Powiatową Policji w Gołdapi, a jednocześnie hasło przewodnie cyklicznie realizowanych spotkań. Jedno z nich odbyło się w Baniach Mazurskich w cerkwi pw. św. Mikołaja. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie.

SURMINY/DW650. Około godizny 4:40 w Surminach, 20-letni kierujący BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, uderzył w słup oświetleniowy i dachował.

BANIE MAZ. 9 grudnia o godzinie 13:00, w auli Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbędzie się XIII Koncert Charytatywny „Dzielmy się miłością” pod hasłem „Mikołajkowe prezenty”.

BANIE MAZ. 6 grudnia w GOKiP dla najmłodszych dzieci z oddziałów przedszkolnych odbyły się mikołajki. Jak co roku odwiedził nas mikołaj z wesołym misiem.

BANIE MAZURSKIE. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszą witrynę świąteczną.

GMINA BANIE MAZ. Zarzut krótkotrwałego użycia samochodu oraz kradzieży pieniędzy i telefonów usłyszał 18-latek z powiatu gołdapskiego.

LISY. 26 listopada uczniowie szkoły w Lisach uczestniczyli w wyjeździe do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

LISY. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

BANIE MAZ. Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał rowerzysta, którego zatrzymali do kontroli drogowej funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich.

BANIE MAZ. Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich zaprasza na przedstawienie pt. „Pierwsza młodość”.

RAPA. Dziś odbył się odbiór końcowy prac konserwatorsko-restauratorskich przy zabytkowej piramidzie w Rapie.

Wyszukiwarka

Loading