Słyszysz biżuteria i masz przed oczami kolczyki, naszyjniki i bransoletki wykonane ze złota albo srebra? Czasami jest delikatna, innym razem ozdobiona naturalnymi kamieniami o różnej wielkości? Czy jednak wiesz, że to nie jedyne propozycje biżuterii? Dowiedz się więcej!

Nie masz dziurek? Nic nie szkodzi – wybierz nausznice

Wiele kobiet kupując biżuterię, wybiera klasyczne zestawy, delikatne, które nawet po latach nie wychodzą z mody. Nie ma w tym nic złego, dobrze mieć w szkatułce takie sprawdzone komplety, które idealnie będą wpisywały się w każdą sytuację.

Ale może powinnaś pomyśleć o odmienieniu swojej biżuterii i wybraniu czegoś, czego do tej pory nie nosiłaś? Takie eksperymentowanie nie tylko może sprawić wiele przyjemności, ale też może się okazać, że dobrze się czujesz w czymś, o czym wcześniej w ogóle nie myślałaś.

Nie masz dziurek w uszach, więc nigdy nie zwracałaś uwagi na kolczyki? Może warto, abyś rozważyła nausznice damskie? Wśród licznych propozycji znajdziesz takie, które nakładane są na całą chrząstkę i nie potrzebujesz dziurek w uszach, aby je nosić, bo wystarczy je lekko docisnąć. Mogą mieć motywy zwierzęce lub roślinne, być gładkie albo ozdobione kamykami, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do stylizacji.

Masz przekłute uszy? Zobacz jak będą się na nich prezentowały nausznice z łańcuszkiem. W tym przypadku górną część delikatnie zaciskasz na chrząstce, a dolną, która posiada sztyft, umieszczasz w dziurce. Proponowane będą modele delikatne i subtelne, jak również takie, które zasłonią całe ucho, więc warto, abyś poświęciła trochę czasu na sprawdzenie, w którym modelu lepiej się czujesz.

Szukasz ozdoby na nadgarstek?

Nie ma znaczenia czy zazwyczaj nosisz bluzki z krótkim rękawkiem, czy z długim. W każdym z tych przypadków możesz znaleźć biżuterię, która ozdobi nadgarstek i dopełni stylizację. Jeśli nie chcesz cienkich bransoletek, bo obawiasz się ich zerwania, przejrzyj ofertę, gdzie znajdziesz skórzane bransoletki od www.Lilou.pl. Będziesz mogła zdecydować, czy ma to być pojedynczy pasek, czy może podwójny, który będzie oplatał większą część nadgarstka.

Nie lubisz, gdy coś porusza się przy dłoniach albo Twoja praca wymaga noszenia biżuterii przylegającej do ciała? Takie bransoletki skórzane będą odpowiednią propozycją. Możesz przebierać w ich kolorach, jak i zdobieniach, a więc będą dawały sporo możliwości, aby dobrać je do stylizacji. Jeżeli jednak nie ma takich przeszkód, spójrz na bransoletki skórzane, które ozdobione są zawieszkami w motywach zwierzęcych albo geometrycznych wzorów. Wybierasz bransoletkę z zawieszką, a nosisz kolczyki? Dopilnuj, aby taki sam motyw znalazł się również na nich.

Nie tylko klasyczne zestawy

Wiele kobiet wybiera klasyczne zestawy, które modne są w każdym czasie. Może się jednak okazać, że jeśli nosisz taką biżuterię na co dzień i masz taki stały komplet, to zacznie się on nudzić i przestanie stanowić element, który ma zdobić stylizację. Zastanów się więc, czy na ważne okazje albo dla samego przełamania monotonii, nie powinnaś zainwestować w odważniejszą biżuterię.

Nawet jeśli wcześniej nie nosiłaś nausznic, a bransoletka kojarzyła Ci się raczej ze złotym lub srebrnym łańcuszkiem, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbowała czegoś nowego. Taka skórzana bransoletka idealnie będzie się komponowała z kreacjami mającymi pazur, jak i ze spodniami jeansowymi. Jeśli nie nosisz kolczyków, bo nie masz zrobionych dziurek, nausznice mogą być propozycją, która sprawi, że Twoja twarz nabierze nowego wyrazu.