Jak się wyróżnić? Załóż koszulkę z nadrukiem własnego projektu. Pożegnaj sieciówki i noś to, co lubisz

Męczysz się, kiedy chodzisz po sklepach? Nigdy nic nie możesz znaleźć? Zamiast kupować to, co wymyślili inni, wybierz własne wzory. Stwórz koszulki z nadrukami, które od początku do końca będą Twoje. Dlaczego warto pójść tą drogą?

 

Stwórz własny wzór na koszulce z bawełny

Wrzuć na t-shirt cokolwiek uznasz za stosowne. To Ty masz się dobrze czuć w tym, co nosisz. I co najlepsze - nikt inny nie musi tego rozumieć. Ubierasz się dla siebie, a nie dla świata. Dlatego stawiaj na indywidualność.

Powiedz "do widzenia" powtarzalnym wzorom, które noszą inni. Najlepsze jest to, że żeby zdobyć zabawny t-shirt wcale nie musisz wychodzić z domu. Wszystko zrobisz online.

 

Zaprojektuj koszulkę z nadrukiem dla bliskiej osoby

Tak samo postąpisz, kiedy będziesz potrzebować prezentu na urodziny, święta czy z okazji ślubu. Pomysłów w Twojej głowie nie brakuje, więc wcielaj je w życie z każdą okazją. Zamiast głowić się, co by tu kupić koleżance, tacie czy bratu, po prostu projektujesz kolejny t-shirt, który całkowicie do nich pasuje. W końcu znasz ich bardzo dobrze, wiesz jakie mają hobby, ulubione filmy, piosenki, a nawet codzienne powiedzonka. To wszystko może znaleźć się na koszulce.

I co najlepsze - na jednej zapewne się nie skończy, bo jak już usiądziesz do projektu, to w Twojej głowie zrodzi się milion kolejnych pomysłów. Dzieki temu temat prezentów na kolejne okazje będziesz mieć z głowy na całe lata.

 

Szukasz prezentu? Personalizowana koszulka to dobry wybór

Dostałeś kiedyś prezent, który ewidentnie kupiony był trochę od niechcenia, trochę na zasadzie "nie wiem, co dać, to wybiorę coś uniwersalnego"? Te wszystkie dezodoranty i zestawy do kąpieli? Fakt, że czasem nie wiadomo, co kupić, bo istnieją osoby na tym świecie, w przypadku których ciężko się wstrzelić.

I tu właśnie całą robotę robi koszulka z nadrukiem. Bo każdy ma zainteresowania, do których można nawiązać. Albo jeździ na wakacje i pstryka zdjęcia. Tak - bo zdjęcie też może znaleźć się na koszulce, zwłaszcza jeśli robisz ją w technologii DTG, która świetnie oddaje kolory i przejścia tonalne między nimi.

Kolega właśnie kupił nowe Audi? Zrób mu w prezencie t-shirt z logo producenta. Możliwości jest ogrom, wystarczy skupić się na 5 minut, żeby rozpracować najcięższy przypadek.

 

Koszulki z nadrukiem - Ty tu decydujesz

Jakikolwiek odjechany pomysł przyjdzie Ci do głowy, bez problemu go zrealizujesz. Dzięki narzędziu do projektowania wzorów dasz upust swojej wyobraźni. Zamiast denerwować się, że w sklepach nie ma nic fajnego, weź sprawy w swoje ręce (i klawiaturę). Stwórz koszulki z nadrukiem i uniezależnij się od sklepowych ofert.

Możesz się zestarzeć, czekając aż ten czy inny producent wypuści ciekawe wzory albo nosić to, co z góry narzuca, ale co niekoniecznie Ci się podoba. Raczej tego nie chcesz, więc wybierz trzecie wyjście i zrób swoje koszulki, a nawet bluzy. Mogą być poważne, mogą być śmieszne, dotyczyć Twojego życia, hobby czy zwierzaka. I to jest super - bo nikt nie wie lepiej, niż Ty sam, co chcesz nosić.

 

Drukarnia z własnym sklepem i narzędziem do projektowania koszulek - sprawdź!

Załatw wszystko w jednym miejscu - wybierz model, kolor i rozmiar t-shirtu damskiego lub męskiego. Potem dodaj wzór, dopasuj go do koszulki i już. W IdeaShirt.pl to proste. Nie musisz kończyć kursu z grafiki komputerowej czy posiadać wiedzy tajemnej, żeby stworzyć koszulkę, jakiej nie ma nikt inny.

Na koniec czekasz tylko na wysyłkę, a że sklep oferuje dostawę do domu, to nawet nie musisz przekraczać progu mieszkania, żeby odebrać własny projekt.