Branża edukacyjna w naszym kraju na przestrzeni ostatnich paru lat uległa gruntownym zmianom. Generalnie były one spowodowane pandemią koronawirusa, która niejako wymusiła przejście nauczania do sfery online. Takie zmiany, polegające na modyfikacji formy prowadzenia zajęć lekcyjnych, dotknęły zarówno sektor publiczny, jak i prywatny, czyli rynek korepetycji. Obecnie – mimo powrotu dzieci do szkół – lekcje prywatne w znacznej mierze odbywają się za pośrednictwem środków umożliwiających komunikowanie się na odległość. Nie inaczej jest z BUKI – serwis stworzył specjalną platformę nazwaną BUKI School. W dzisiejszym artykule opowiemy, na czym to polega i jak działa szkoła BUKI. Zapraszamy do lektury!

 

Jak działa BUKI Shool?

BUKI School to innowacyjna platforma edukacyjna, w ramach której uczniowie mają możliwość uzyskania pomocy doświadczonych nauczycieli z wybranych przedmiotów. Na chwilę obecną dostępne są korepetycje z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego, matematyki, chemii, fizyki oraz biologii. Zajęcia odbywają się w formie zdalnej, za pośrednictwem telefonu, tabletu lub laptopa. Co niezwykle istotne, nie polegają na żmudnym powtarzaniu podręcznika lub monotonnym rozwiązywaniu zadań. Generalnie korepetytorów cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia, w tym analiza stanu wiedzy i źródła pojawiających się problemów. Do dyspozycji zainteresowanych są przeróżne pakiety – za jednym zamachem można wykupić nawet 50 lekcji online, które trwają po 55 minut. Im większy pakiet się zakupi, tym niższa jednostkowa cena godziny lekcyjnej, a ponadto otrzymać można darmowe godziny.

 

Jak uczy się w BUKI School?

Nasza szkoła BUKI jest naprawdę innowacyjna – uczeń może rozwiązywać zadania wspólnie z nauczycielem w czasie rzeczywistym na współdzielonym ekranie tablicy interaktywnej. Ponadto każdy uczeń posiada własne konto, na którym pojawiają się powiadomienia w wszelakich zajęciach, jak i chociażby o zadaniach do zrealizowania. Z kolei – o czym już wspominano – indywidualne podejście do każdego ucznia, wywiera pozytywne skutki, ponieważ w razie potrzeby można albo przyspieszyć lub zwolnić z materiałem, albo też pominąć jego część. BUKI School pomogło już przeszło 10 000 dzieci w osiągnięciu dobrych wyników w nauce. Warto więc skorzystać z usług sprawdzonego serwisu.

 

Dla kogo jest BUKI School?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – dla każdego. Niezależnie czy szukamy lekcji prywatnych dla dziecka w wieku szkolnym, czy też chcemy, ażeby nasza pociecha dobrze przygotowała się do matury, BUKI jest odpowiednim wyborem. Co więcej, nawet dorośli, chcący przykładowo podszkolić się ze znajomości języka obcego, mogą dołączyć do naszej szkoły. Nauczycieli jest na tyle, iż dla absolutnie każdego chętnego znajdzie się miejsce! Co istotne, BUKI School nie jest tylko dla osób, które mają jakiekolwiek problemy w nauce. Świetnie się sprawdza również w przypadku, gdy dziecko jest ponadprzeciętnie zdolne i niejako wymaga cięższych i trudniejszych zadań. Indywidualny tok zajęć świetnie się w takim przypadku sprawdzi.
W celu podsumowania, pragniemy gorąco zachęcić do odwiedzenia strony bukischool.com.pl i zapoznanie się z ofertą. Istnieje możliwość skorzystania z darmowej lekcji testowej, wobec czego przystąpienie do BUKI School nic nie kosztuje. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z jednej lekcji spowoduje, że nawet niechętne do nauki dziecko nie będzie chciało więcej uczęszczać na konwencjonalne, stacjonarne korepetycje!