InPost ponownie wychodzi klientom naprzeciw z zupełnie nową usługą. Być może słyszałeś o zakupach spożywczych online, co aktualnie nie jest jeszcze tak powszechne, ale niedługo z pewnością stanie się naszą codziennością. Jeśli zależy ci na oszczędności czasu i ograniczeniu nerwowych sytuacji, ta usługa jest dla Ciebie, zaraz przekonasz się dlaczego.

InPost - czemu warto skorzystać z ich usług?

Nie można tego odmówić firmie InPost, że dba o swoich klientów i stara się spełniać ich potrzeby związane z zakupami i ich całą otoczką. Niezawodne i przyjemne w obsłudze automaty Paczkomat® zdobyły świetną opinię wśród Polaków. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedź jest prosta. Pozwalają na odbiór paczek w dowolnym momencie dnia, nawet w drodze z pracy. Dzięki temu zamawiający nie jest uzależniony od pór doręczania paczek przez kuriera.

Warto również zauważyć, że automaty firmy InPost są już dosłownie wszędzie, więc prawie każdy ma do nich szybki i łatwy dostęp. Ponadto duża liczba skrytek zapobiega sytuacjom, gdy brakuje miejsca w jednej lokalizacji dla określonej liczby klientów, więc nie trzeba się martwić, że nie będziemy mogli nadać lub odebrać zamówienia w wybranej przez nas strefie.

Zakupy spożywcze online - teraz to możliwe

Każdy z nas poświęca w miesiącu przynajmniej kilka godzin na zakupy spożywcze, aby zapewnić, że w domu niczego nie zabraknie. Wykonywanie ich w tradycyjny stacjonarny sposób jest więc niezwykle czasochłonne. Jednak co by było, gdyby wszystkie niezbędne produkty dało się zamówić bez wychodzenia z domu? Okazuje się, że nie jest to rzeczą niemożliwą.

Teraz dzięki nowej usłudze InPost Fresh bez problemu zrobimy zakupy spożywcze do domu przez internet. A wszystko to za pomocą aplikacji, w której klient może dokonać zlecenia w dwóch wariantach. Pierwsza opcja „w Twoim mieście” pozwala na zamówienie produktów prosto pod drzwi w wybranych polskich miastach ze sklepów takich jak Carrefour czy Makro. Druga z nich, czyli „w całej Polsce” wiąże się z zakupem towarów od różnych producentów na terenie naszego kraju. W tym przypadku mamy do wyboru odbiór paczek w automacie Paczkomat® lub poprzez dostawę kurierską.

Wielką zaletą InPost Fresh są wykwalifikowani dostawcy. Odpowiednio przeszkoleni doskonale wiedzą, w jaki sposób pakować oraz przewozić towary. Dzięki temu nie musimy martwić się o stłuczone jajka, rozbite słoiki czy rozsypaną mąkę.

Firma InPost może również pochwalić się elastycznym systemem ustalania terminów dostaw. Bez problemu wybierzemy odpowiadającą nam porę dnia i nie musimy już czekać cały dzień w domu na kuriera. Warto wypróbować opcję robienia zakupów spożywczych przez internet i przekonać się samemu, jakie to usprawnienie w codziennym życiu.