Porównywanie cen produktów jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Zatrważająca liczba produktów, które dostępne są dziś na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Dodatkowo ich ceny różnią się często od siebie diametralnie. Jak w takim razie skutecznie poszukiwać produktów, które spełnią nasze oczekiwania i nie opróżnią portfela? Warto skorzystać z ultranowoczesnej i przejrzystej wyszukiwarki produktów – Bigshopper. Jednak to nie wszystko, dodatkowo, dzięki temu, że Bigshopper jest partnerem Google CSS (Comparison Shopping Service), firmy mogą reklamować się 20% taniej. Na czym to wszystko polega? Zachęcamy do lektury.

 

Głównym celem firmy Bigshopper jest dostarczanie sklepom internetowym odpowiednich danych i narzędzi do generowania większej liczby odwiedzin i sprzedaży. Firma działa na rynku już od 2007 roku i jest jednym z pierwszych narzędzi służących porównywaniu cen w Internecie. Dziś nie jest już tylko porównywarką, ponieważ dodatkowo pomaga firmom w osiąganiu coraz lepszych wyników, poprzez udostępnianie ważnych danych. Pozwala to przedsiębiorcom dokonywać lepszych wyborów zakupowych i reklamować się bardziej efektywnie, oszczędzać koszty i poprawiać swoją pozycję na rynku.

 

Dla przedsiębiorcy, marketera, ale i konsumenta

Konsument ostateczny, poszukujący jakiegokolwiek produktu, znajdzie z łatwością na platformie najkorzystniejszą cenowo ofertę. Najtańszy sklep internetowy jest zawsze u góry. Dodatkowo Bigshopper oferuje opcję prostego filtrowania na stronach kategorii, według marki, rodzaju produktu, albo najlepszych możliwych ofert. U góry strony produktu znajduje się najtańszy dostawca, w dalszej części strony znajduje się szczegółowy opis produktu. Jednak to nie wszystko, platforma jest partnerem Google CSS - Comparison Shopping Service, – dzięki czemu przedsiębiorcy i marketerzy mogą reklamować się o 20% taniej w Zakupach. Jeśli reklamodawca nie współpracuje z partnerem CSS, płaci 25% wyższe koszty kliknięcia niż konkurencja, która reklamuje się za pośrednictwem partnera Google CSS.

 

Dlaczego jeszcze warto współpracować z Bigshopper CSS?

Reklamy produktowe w Google to jedna z najskuteczniejszych form promocji konkretnych produktów w sieci. Ze względu na sam wygląd w wyszukiwarce charakteryzuje je bardzo wysoki wskaźnik konwersji. Przede wszystkim, wspomniana już powyżej 20% zniżka na koszty kliknięcia, to spore oszczędności. Jak to działa? Gdy reklamodawca zaoferuje 1 euro za kliknięcie przez Google, tylko 80 centów z tego trafi na aukcję. Za pośrednictwem partnera Google CSS 100% trafia na aukcję. Oznacza to zwiększenie oferty o 25% bez dodatkowej licytacji. Do tego dochodzi bezpłatny ruch z platformy Bigshopera. Firma jest partnerem premium gogle css, a swoim klientom oferuje pomoc techniczną. Bardzo ciekawą dodatkową korzyścią jest porównanie cen w wynikach zakupów w Google. Od 2007 roku w wynikach wyszukiwania w Google Shopping mogą pojawiać się jedynie porównawcze strony zatwierdzone, jako Partnerzy CSS Google.