Ogłoszenia drobne - jak dodać

REGULAMIN OGŁOSZEŃ DROBNYCH
Przed zleceniem publikacji ogłoszenia drobnego koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 

 

 

ROZDZIAŁ I - dotyczy ogłoszeń zlecanych poprzez SMS

 1. Na portalu GOLDAP.INFO na stronie www.goldap.info/ogloszenia-drobne są publikowane ogłoszenia drobne, zlecane poprzez wysłanie ich treści SMSem o podwyższonej opłacie.
 2. Ogłoszenia drobne zlecone poprzez SMS zostaną opublikowane, jeśli można ich treść zaliczyć do jednej z następujących kategorii:
  a) sprzedam, oferuję, oddam, pożyczę, użyczę, wydzierżawię, kupię, szukam, znalazłem, wykonam, pomogę, z wyjątkiem ogłoszeń o treści odnoszącej się do papierosów, alkoholu, środków odurzających, leków na receptę, broni, a takze rzeczy, którymi handel jest zabroniony przez polskie prawo.
  b) ogłoszenia towarzyskie
  Ogłoszenia drobne, których treści nie można zaliczyć do wyżej wymienionych kategorii,  nie zostaną opublikowane. W przypadku wątpliwości, czy dane ogłoszenie spełnia warunki publikacji,  należy skontaktować się z redakcją pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Sposób zlecenia publikacji, czas publikacji, rodzaje ogłoszeń.

  a) Aby zamieścić ogłoszenie standardowe (kolor czcionki czarny,  tło standardowe strony), wyślij SMS o treści gi.treść ogłoszenia pod numer 74567. Koszt SMS 4,92zł z VAT. Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓


  b) Aby zamieścić ogłoszenie wyróżnione (kolor czcionki biały, granatowe tło w postaci ramki), wyślij SMS o treści gi.treść ogłoszenia pod numer 79567. Koszt SMS 11,07zł z VAT. Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓

 4. 14-dniowy czas publikacji liczony jest jak w następujacym przykładzie:
  a) publikacja 1 stycznia  o dowolnej godzinie
  b) czas publikacji 14 dni: 1 stycznia + 14 dni = 15 stycznia
  c) usuniecie ogłoszenia 15 stycznia o dowolnej godzinie.
 5. Publikacja numeru telefonu zleceniodawcy ogłoszenia:
  a) Pod każdym ogłoszeniem podawany będzie numer telefonu, z którego wysłano SMS. Jeśli jest to numer kontaktowy do ogłoszeniodawcy, nie ma potrzeby podawania go w treści wysyłanej wiadomości SMS. Jeśli numer kontaktowy jest inny, należy podać go w treści ogłoszenia. W takiej sytuacji część numeru telefonu nadawcy będzie zakryta. Nie dotyczy to ogłoszeń towarzyskich.
  b) W przypadku ogłoszeń towarzyskich (np. szukam partnera/partnerki/towarzysza) publikowany będzie tylko numer telefonu, z którego wysłano SMS. Inne, podane w treści SMS  będę zastąpione gwiazdkami.
 6. Treść ogłoszenia nie powinna naruszać polskiego prawa oraz zasad współżycia społecznego. 
 7. Ogłoszenie powinno mieć długość do 160 znaków, łącznie ze spacjami i prefiksem gi. (1 SMS GSM). Niektóre telefony pozwalają napisać i wysłać SMS-y o większej ilości znaków, z polskimi literami. Prosimy pamiętać, że telefon wysyła wówczas taką wiadomość automatycznie w kilku SMS-ach, a opłata jest pobierana za każdego w podanej wyżej wysokości.
 8. System odbiorczy usług premium SMS przyjmuje również wiadomości wysłane w postaci MMS. W przypadku otrzymania ogłoszenia w formie MMS, publikowane jest pierwszych 160 znaków (wraz ze spacjami) treści ogłoszenia. Pozostała część nie jest publikowana. Prosimy o wysyłanie ogłoszeń w formacie SMS.
 9. Nie ma możliwości modyfikacji treści ogłoszeń. Jeśli treść jest niepoprawna, ogłoszenie należy usunąć i wysłać ponownie nowe z poprawną treścią. 
 10. Usuwanie ogłoszenia:
  a) na wniosek zleceniodawcy: Aby usunąć opublikowane ogłoszenie należy z telefonu, z którego wysłano ogłoszenie lub który został podany w treści ogłoszenia, wysłać SMS na numer 504-475-522 (koszt wg cennika danego operatora) z prośbą o usunięcie ogłoszenia. Jeśli z danego numeru jest opublikowanych kilka ogłoszeń, a chodzi o usuniecie jednego, należy napisać w treści SMS, które ogłoszenie usunąć. Ogłoszenie jest usuwane w ciagu 48 godzin.
  b) redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji ogłoszenia lub usunięcia już opublikowanego, jeśli mogłoby ono narazić wydawcę na odpowiedzialność cywilną lub karną. W sytuacji takiej nastąpi próba skontaktowania się ze zleceniodawcą celem wyjaśnienia sytuacji (telefonicznie lub SMS-em).
 11. Usługa jest dostępna w sieciach Orange, Plus, T-Mobile i Play. Wysłanie ogłoszenia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i regulaminu usług premium SMS.
 12. W przypadku błędnego wpisania prefiksu w treści SMS (pierwszego członu SMS gi.), jego treść nie dociera do redakcji. Z tego też powodu takie ogłoszenia nie może zostać opublikowane.
 13. Reklamacje dotyczące publiakcji ogłoszeń należy składać pisemnie przesyłając ją faksem, pocztą tradycyjną lub elektroniczną pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Reklamacja powinna być podpisana przez składającego i zawierać numer telefonu, z którego wysłano ogłoszenie. Reklamacje anonimowe pozostają bez rozpatrzenia. W tylule reklamacji składanej poprzez e-mail należy wpisać "Ogłoszenie - reklamacja".
 14. Redakcja GOLDAP.INFO nie odpowiada za treść ogłoszeń.
 15. Ogłoszenia są dodawane na GOLDAP.INFO w ciągu 48 godzin. Jeśli termin w wyjątkowych okolicznościach się wydłuży, informacja o tym umieszczona będzie na stronie z ogłoszeniami.

 

Uwaga! W związku ze stanem epidemii siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania. Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia drobnego. Prosimy zlecać je przez internet lub SMS.

 

ROZDZIAŁ III - dotyczy ogłoszeń zlecanych poprzez stronę internetową

 1. Na portalu GOLDAP.INFO na stronie www.goldap.info/ogloszenia-drobne są publikowane ogłoszenia drobne, zlecane poprzez specjalną stronę internetową, zwaną dalej formularzem.
 2. Ogłoszenia drobne zlecone poprzez formularz zostaną opublikowane, jeśli można ich treść zaliczyć do jednej z następujących kategorii: sprzedam, oddam, pożyczę, użyczę, wydzierżawię, kupię, szukam, znalazłem, wykonam, pomogę, oferuję, z wyjątkiem ogłoszeń towarzyskich oraz o treści odnoszącej się do papierosów, alkoholu, środków odurzających, leków na receptę, broni, a także  rzeczy, których handel jest zabroniony przez polskie prawo.
 3. Płatności za publikację dokonuje się za pośrednictwem systemu Dotpay.pl. Oferuje on e-przelewy z kilkunastu banków, a także możliwość zapłaty kartą. Więcej informacji o płatnościach przez Dotpay.pl na portalu GOLDAP.INFO przeczytasz tutaj w dziale IV - informacje dotyczące płatnosci poprzez Dotpay.pl.
 4. Czas publikacji, rodzaje ogłoszeń.

  a) Ogłoszenie standardowe (kolor czcionki czarny, standardowe tło strony).

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY DODAĆ OGŁOSZENIE

  Koszt 7zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami.
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓


  b) Ogłoszenie wyróżnione (kolor czcionki biały, granatowe tło w postaci ramki).

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY DODAĆ OGŁOSZENIE

  Koszt 13,00zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami.
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓

 5. Aby zlecić publikację ogłoszenia, należy wypełnić ten formularz.
  krok 1 - wybierz rodzaj ogłoszenia i kliknij we właściwy link; jesli skorzystałeś z czerwono-żółtych linków powyżej, ten krok jest już za tobą.
  krok 2 - wypełnij obowiązkowe pola:  treść ogłoszenia (maksymalna długość ogłoszenia to 300 znaków), kontaktowy prawdziwy polski numer telefonu do ogłoszeniodawcy (9 cyfr), kontaktowy adres email; jeśli potrzebujesz fakturę za publikację ogłoszenia drobnego,  zaznacz odpowiednie pole i uzupełnij dane do faktury. Faktura zostanie przesłana w formacie PDF na podany w formularzu adres email. Po wypełnieniu formularza, kliknij pole "Wyślij ogłoszenie i przejdź do kasy".
  krok 3 - kliknij w link płatności i dokonaj płatności poprzez system Dotpay.pl.
 6. W ogłoszeniu drobnym opublikowana zostanie treść ogłoszenia oraz numer telefonu. Adres email służy wyłącznie do ewentualnego kontaktu redakcji, gdyby trzeba było wyjaśnić jakieś niejasności dotyczacego publikacji lub treści ogłoszenia, a także do przesłania faktury za publikację.
 7. Redakcja GOLDAP.INFO zastrzega prawo do weryfikacji  numeru telefonu podanego w ogłoszeniu. Jeśli numer ten okaże się nieprawidłowy, ogłoszenie nie zostanie opublikowane. Dokonana opłata w tym przypadku nie podlega zwrotowi.
 8. 14-dniowy czas publikacji liczony jest jak w następujacym przykładzie:
  a) publikacja 1 stycznia  o dowolnej godzinie
  b) czas publikacji 14 dni: 1 stycznia + 14 dni = 15 stycznia
  c) usuniecie ogłoszenia 15 stycznia o dowolnej godzinie.
 9. Treść ogłoszenia nie powinna naruszać polskiego prawa oraz zasad współżycia społecznego. 
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zlecenia  publikacji
  - z powodu niezgodności ogłoszenia z regulaminem; redakcja informuje o tym zleceniodawcę poprzez email, opłata nie jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia. Jeśli zleceniodawca ma wątpliwości, czy dana treść ogłoszenia jest zgodna z regulaminem, prosimy o kontakt z redakcją przez zleceniem jego publikacji.
  - bez podania przyczyny; redakcja informuje o tym zleceniodawcę poprzez email, opłata jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia.
 11. Nie ma możliwości modyfikacji treści ogłoszeń. Jeśli treść jest niepoprawna, ogłoszenie należy usunąć. 
 12. Usuwanie ogłoszenia:
  a) na wniosek zleceniodawcy: Aby usunąć opublikowane ogłoszenie należy z telefonu, którego numer został podany w treści ogłoszenia, wysłać SMS na numer 504-475-522 (koszt wg cennika danego operatora) z prośbą o usunięcie ogłoszenia. Jeśli z danego numeru jest opublikowanych kilka ogłoszeń, a chodzi o usunięcie jednego, nalezy napisać w treści SMS, które ogłoszenie usunąć. Ogłoszenie jest usuwane w ciagu 48 godzin.
  b) redakcja zastrzega sobie prawo usunięcia opublikowanego ogłoszenia, jeśli mogłoby ono narazić wydawcę na odpowiedzialność cywilną lub karną. W sytuacji takiej redakcja wyśle zleceniodawcy informację o tym na adres e-mail. Opłata za publikację nie jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia.
 13. Zlecenie publikacji ogłoszenia jest równoznaczne:
  - z akceptacją niniejszego regulaminu.
  - ze złożeniem oświadczenia, że zleceniodawca dokonuje tej czynności z terytorium RP.
 14. Reklamacje dotyczące publiakcji ogłoszeń należy składać pisemnie przesyłając ją faksem, pocztą tradycyjną lub elektroniczną pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Reklamacja powinna być podpisana przez składającego i zawierać numer telefonu, z którego wysłano ogłoszenie. Reklamacje anonimowe pozostają bez rozpatrzenia. W tytule reklamacji składanej poprzez e-mail należy wpisać "Ogłoszenie - reklamacja".
 15. Redakcja GOLDAP.INFO nie odpowiada za treść ogłoszeń.
 16. Ogłoszenia są dodawane na GOLDAP.INFO w ciągu 48 godzin od otrzymania przez redakcję płatności. Jeśli termin w wyjątkowych okolicznościach się wydłuży, informacja o tym umieszczona będzie na stronie z ogłoszeniami.

 

ROZDZIAŁ IV - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1 . Chciałbym umieścić w ogłoszeniach nietypowe ogłoszenie (np. z plakatem, linkiem, filmem, zdjęciem). Czy jest taka możilwość?

Tak. Należy w tej sprawie skontaktować się e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i ustalić warunki takiej publikacji.

ostatnia aktualizacja: 25/05/2020 13.30

 

 

 

NA SKRÓTY
(jeśli zapoznałeś się już wcześniej z właściwym regulaminem, ten skrót może być przydatny)

 • Sposób zlecenia publikacji, czas publikacji, rodzaje ogłoszeń.

  a) Aby zamieścić ogłoszenie standardowe (kolor czcionki czarny, standardowe tło strony), wyślij SMS o treści gi.treść ogłoszenia pod numer 74567. Koszt SMS 4,92zł z VAT. Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓


  c) Aby zamieścić ogłoszenie wyróżnione (kolor czcionki biały, granatowe tło w postaci ramki), wyślij SMS o treści gi.treść ogłoszenia pod numer 79567. Koszt SMS 11,07zł z VAT. Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓

 • Uwaga! W związku ze stanem epidemii siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania. Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia drobnego. Prosimy zlecać je przez internet lub SMS.

   

 • Czas publikacji, rodzaje ogłoszeń.

  a) Ogłoszenie standardowe (kolor czcionki czarny, standardowe tło strony). W formularzu należy wybrać opcję  "standardowa czcionka (czarna) - 7,00zł / 14 dni".

  Koszt 7zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami.
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓


  c) Ogłoszenie wyróżnione (kolor czcionki biały, granatowe tło w postaci ramki). W formularzu należy wybrać opcję  "ramka, biała czcionka na granatowym tle - 13,00zł / 14 dni".
  Koszt 13,00zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami.
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia ⇓

 • Aby zlecić publikację ogłoszenia, należy wypełnić ten formularz.
  krok 1 - wybierz rodzaj ogłoszenia i kliknij we właściwy link
  krok 2 - wypełnij obowiązkowe pola:  treść ogłoszenia (maksymalna długość ogłoszenia to 300 znaków), kontaktowy prawdziwy polski numer telefonu do ogłoszeniodawcy (9 cyfr), kontaktowy adres email; jeśli potrzebujesz fakturę za publikację ogłoszenia drobnego,  zaznacz odpowiednie pole i uzupełnij dane do faktury. Faktura zostanie przesłana w formacie PDF na podany w formularzu adres email. Po wypełnieniu formularza, kliknij pole "Wyślij ogłoszenie i przejdź do kasy".
  krok 3 - kliknij w link płatności i dokonaj płatności poprzez system Dotpay.pl. Więcej informacji o płatnościach przez Dotpay.pl na portalu GOLDAP.INFO przeczytasz tutaj w dziale IV - informacje dotyczące płatnosci poprzez Dotpay.pl.

 • Wyszukiwarka

  YOUTUBE

  YOUTUBE (AUDIO)

  Czytaj też:

  "Dzień Czerwonego Kapturka" w bibliotece

  17 lipca Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprosiła najmłodszych do wypożyczalni dla dzieci, gdzie odbył się warsztat plastyczny z okazji zbliżającego się „Dnia Czerwonego Kapturka”.

  Więcej…

  Spotkanie z polską i ukraińską kulturą ludową

  1 sierpnia odbędą się "Zażynki w Lisach". Przypomnieć one mają, jak nasi przodkowie rozpoczynali żniwa w Polsce i na Ukrainie. Dawniej wiązało się z tym wydarzeniem wiele tradycji, obyczajów, zabaw. 

  Więcej…

  "Zabij to i wyjedź z tego miasta" w MKF

  28 lipca odbędzie się kolejne spotkanie małomiasteczkowego klubu filmowego.

  Więcej…

  Monodram „Słoń”

  W miniony piątek Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprosiła mieszkańców do sali widowiskowej domu kultury na monodram „Słoń”.

  Więcej…

  Wykonawca odstąpił od umowy dot. budowy zakładu

  Wykonawca powstającego w strefie uzdrowiskowej zakładu przyrodoleczniczego złożył wczoraj w Urzędzie Miejskim w Gołdapi oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy z przyczyn leżących po stronie gminy (zamawiającego). Burmistrz Tomasz Luto nie chce na razie tego komentować.

  Więcej…

  Spotkanie z literaturą afrykańską

  16 lipca w gorące popołudnie w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki. Tym razem przedmiotem rozmów była książka Chinua Achebe „Wszystko rozpada się”.

  Więcej…

  Zdobyliśmy Tarnicę

  Bieszczady powitały nas deszczem. Cóż, taka tradycja. Od 12 lipca harcerze z 2 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Aves” są na obozie w Woli Michowej.

  Więcej…

  Dni Gołdapi okiem policjantów

  W trakcie minionego weekendu podczas Dni Gołdapi na terenie powiatu gołdapskiego policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń, natomiast ponownie nie popisali się kierowcy usiłujący jeździć na podwójnym gazie.

  Więcej…

  Zatrzymani rowerzyści z powiatu gołdapskiego

  Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali trzech rowerzystów. Dwóch było pijanych.

  Więcej…

  Nasiona konopi indyjskich kupiła w sklepie

  Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie na jednej z posesji w powiecie giżyckim ujawnili 37 krzaków konopi indyjskich. 80-letnia właścicielka roślin odpowie za ich uprawę.

  Więcej…

  Zderzenie samochodu i motocyklu

  Do zderzenia motoru i samochodu doszło około kwadransa przed godziną 23 na skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Armii Krajowej z pl. Zwycięstwa.

  Więcej…

  Volkswagen na dachu, kierowcy brak

  Kto kierował volkswagenem passatem, który dachował i został porzucony na przecięciu ul. Żeromskiego i drogi gruntowej biegnącej po dawnym nasypie kolejowym łączącym Gołdap z Węgorzewem, będą musieli ustalić gołdapscy policjanci.

  Więcej…

  Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku

  Gołdapscy policjanci z wydziału kryminalnego podczas przeprowadzonej zasadzki przyłapali na gorącym uczynku trzech mężczyzn na próbie włamania i kradzieży różnych elementów z kopuły wiatraka na terenie elektrowni wiatrowej w Kozakach.

  Więcej…

  Od 23 lipca kolejna odsłona tarczy

  Przedsiębiorcy prowadzący sklepiki szkolne, piloci wycieczek i przewodnicy turystyczni, którzy ponieśli straty z powodu pandemii, będą mogli ubiegać się o zwolnienie z opłacania składek oraz świadczenie postojowe.

  Więcej…

  Bartek Szuliński sportowcem roku w SP5

  Udana współpraca Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi z Akademią Piłkarską 2017 Gołdap przyniosła kolejne efekty.

  Więcej…

  Tenisowe zawody w Sokółce

  20 czerwca odbył się otwarty turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza Sokółki. Gołdapianie wywalczyli kilka miejsc na podium zawodów.

  Więcej…

  Piłkarze na konsultacji szkoleniowej w Ostródzie

  Doceniając bardzo dobrą pracę szkoleniową trenerów oraz coraz większą ilość piłkarzy i piłkarek uczęszczających na nasze zajęcia, trenerzy Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zaprosili 3 piłkarzy Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap na konsultację szkoleniową w Ostródzie.

  Więcej…

  Ultramaraton kolarski "Pierścień Tysiąca Jezior"

  Dziś i jutro odbywa się ultramaraton kolarski "Pierścień Tysiąca Jezior". Trasa liczy 610 kilometrów, a przebiega przez malownicze tereny Warmii, Mazur i Suwalszczyzny, w tym przez Gołdap.

  Więcej…

  Rominta pozostaje w okręgówce

  GOŁDAP. Rominta Gołdap nie poradziła sobie z zespołem Pisa Primavera Barczewo w dwóch spotkaniach barażowych o IV ligę. 26 czerwca przegrała na wyjeździe 1:2, dziś na stadionie w Gołdapi uległa 0:1.

  Więcej…

  Piłkarze Nord-Ost z pucharem dyrektora OSiR

  GOŁDAP. 27 czerwca na stadionie miejskim odbył się turniej piłki nożnej „szóstek” o puchar dyrektora OSiR. Rywalizowało 7 zespołów, zwycięzcą została drużyna Nord-Ost Gołdap.

  Więcej…

  Zakończenie sezonu w akademii piłkarskiej

  GOŁDAP. Na sportowo zakończył się sezon w Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap. Jak co roku ostatni trening przed wakacjami był pojedynkiem piłkarskim pomiędzy rodzicami a dziećmi ze wszystkich grup treningowych.

  Więcej…